Хьогмо: Подходихме професионално и взехме контрола в двубоя
“Надяваме се нещата с Вердон да не са тежки ”, добави треньорът на Лудогорец
Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо приказва след успеха на своя отбор над Спартак (Варна). “Орлите ” надделяха с 5:1 своя конкурент като посетител.
“Доволен съм, че подходихме професионално. Взехме контрола в дуела. Създавахме непрекъснато положителни положения, доста добър гол от Чочев, който ни даде задатък. През второто полувреме вкарахме хубави попадения. Така имаме 8 гола в последните два мача, което демонстрира, че вършим положителни стъпки в офанзивната част.
Важно е да се демонстрира професионализъм и да се придържаш към проекта. Това бе значимото ми известие по време на паузата. Темпото и контрола на топката беше значим.
Това не бе хубаво за нас. Куртулуш се извини, само че това не би трябвало да се случва. Колкото до Вердон - да се надяваме, че нещата не са толкоз тежки.
Работим върху интензитета по време на тренировките и вършим верните стъпки. Офанзивната ни част е доста значима и би трябвало да работим върху нея. Трябва да задържим това и да вършим малко по малко.
Ще имаме няколко дни отмора, тъй като играчите имат потребност. Ще се завърнем идната седмица на подготвителното игрище и продължаваме да работим ”, съобщи Хьогмо.
Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо приказва след успеха на своя отбор над Спартак (Варна). “Орлите ” надделяха с 5:1 своя конкурент като посетител.
“Доволен съм, че подходихме професионално. Взехме контрола в дуела. Създавахме непрекъснато положителни положения, доста добър гол от Чочев, който ни даде задатък. През второто полувреме вкарахме хубави попадения. Така имаме 8 гола в последните два мача, което демонстрира, че вършим положителни стъпки в офанзивната част.
Важно е да се демонстрира професионализъм и да се придържаш към проекта. Това бе значимото ми известие по време на паузата. Темпото и контрола на топката беше значим.
Това не бе хубаво за нас. Куртулуш се извини, само че това не би трябвало да се случва. Колкото до Вердон - да се надяваме, че нещата не са толкоз тежки.
Работим върху интензитета по време на тренировките и вършим верните стъпки. Офанзивната ни част е доста значима и би трябвало да работим върху нея. Трябва да задържим това и да вършим малко по малко.
Ще имаме няколко дни отмора, тъй като играчите имат потребност. Ще се завърнем идната седмица на подготвителното игрище и продължаваме да работим ”, съобщи Хьогмо.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




