Над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории взеха

...
Над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории взеха
Коментари Харесай

Успешен дебют на млади таланти от СК ГО-ДО Петрич в Гърция

Над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории взеха присъединяване
В град Килкис, Република Гърция, се състоя Европейско състезание по кикбокс, в което участваха над 300 състезатели във всички възрастови групи и категории. Участие взеха и състезатели от петричкия клуб ГО-ДО с президент и основен треньор Славей Христов.

Неговите двама ученици завоюваха два медала, както следва:

Бейнур Исинов, набор 2012 година, в категория до 60 кг с три победи се класира за финала където загуби по точки с представител на домакините и освен това състояние се окичи със сребърен орден.

Иван Точев, набор 2008, в категория до 60 кг, завоюва бронзов орден.

Веднага след привършване на европейското състезание известният дълготраен петрички треньор Славей Христов показа: „ Това беше първото ни присъединяване за спортната 20125 година и давам висока оценка за представянето на Бейнур Исинов и Иван Точев, които направиха сполучлив дебют на публично съревнование от подобен висок сан. Конкуренцията на шампионата в Килкис бе огромна и се веселя, че младите ни гении съумяха да се окичат с медали. Следващото ни присъединяване ще бъде още веднъж в Гърция, този път в град Кавала, като детайлности за него към момента няма съобще
 ни.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР