Началникът на ГКПП Капитан Андреево“ Яни Пейчев обясни, че е

...
Началникът на ГКПП Капитан Андреево“ Яни Пейчев обясни, че е
Коментари Харесай

Хаос на АМ „Марица“: 25-километрова опашка от тирове блокира „Кап...

Началникът на Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Капитан Андреево “ Яни Пейчев изясни, че е въведена организация за контролиране на придвижването. Полицаи и чиновници на „ Гранична полиция “ подреждат чакащите тирове в спешната лента, с цел да не пречат на останалите участници в придвижването и да се понижи рискът от произшествия.

 

Диана Маркова от Агенция „ Митници “ разяснява, че през последното денонощие на пункта са обработени към 3000 товарни автомобила. Тя посочи, че единствено през нощната промяна за излаз към Турция са пропуснати над 800 тира.

 

Трафикът през пункта е извънредно натоварен и съпоставим с равнищата преди коледните и новогодишните празници.
Яни Пейчев добави, че постоянно организира срещи и диалози с турските си сътрудници от Граничен контролно-пропусквателен пункт „ Капъкуле “, с цел да се синхронизират и уеднаквят граничните инспекции от двете страни.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР