Наби Кейта има шанс да играе в дербито с Манчестър

...
Наби Кейта има шанс да играе в дербито с Манчестър
Коментари Харесай

Наби Кейта има шанс да играе в дербито с Манчестър Сити

Наби Кейта има късмет да играе в дербито с Манчестър Сити
Полузащитникът на Ливърпул Наби Кейта има късмет да бъде подготвен за дербито с Манчестър Сити тази неделя, когато от 18:30 часа българско време първите два тима в Англия се изправят един против различен.

Дефанзивният халф получи травма в гърба още през първото полувреме на дуела с Наполи от Шампионската лига, като в следствие се наложи да мине на обзор в болница. В последна сметка контузията му не е сериозна и той може да се завърне на терена още в неделя. "Наби получи конвулсия в гърба, тъй че ще би трябвало да изчакаме още малко. Днес той беше с нас, само че би трябвало да забележим по какъв начин ще мине тренировката. По-късно през днешния ден още веднъж ще се консултираме с докторите и ще вземем решение. Има късмет той да играе", разяснява мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп на днешната си конференция.

"Миналата година Манчестър Сити бяха в действителност специфични и чакам още веднъж да бъде по този начин. Трябва да бъдем на върха на опциите си, с цел да ги държим надалеч от вратата си и да създадем рискове пред тяхната", сподели за мача Клоп, само че добави, че е прекомерно рано през сезона, с цел да се дефинира дуелът като основен в борбата за купата. /БГНЕС
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР