На среща в МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк Витоша“. В

...
На среща в МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк Витоша“. В
Коментари Харесай

На среща в МРРБ обсъждат бъдещето на Природен парк „Витоша“


На среща в Министерство на регионалното развитие разискват бъдещето на Природен парк „ Витоша “. В Министерството на районното развиване и благоустройството ще се организира взаимна среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развиването на Природен парк „ Витоша “.

Срещата ще се организира в понеделник – 22 юни 2026г., от 10.00 часа и в нея ще вземат участие ръководителят на Народното събрание Михаела Доцова, народни представители от ПГ на „ Прогресивна България “, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, министърът на районното развиване и благоустройството Иван Шишков, заместител – министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, представители на Гражданска платформа „ Витоша за всички “ и специалисти.

В 11.30 часа се планува брифинг, на който да бъдат оповестени повече детайлности.
Още от последни:
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР