на Иво ван ХоувНа тъмна, лишена от черти сцена в

...
на Иво ван ХоувНа тъмна, лишена от черти сцена в
Коментари Харесай

Ревю: Търсене на суперзвездата в Исус Христос

на Иво ван Хоув

На тъмна, лишена от черти сцена в Амстердам, Исус Христос, който скоро ще бъде разпнат, оплаква своето усложнение, до момента в който спортува ослепителен потник и сиви маратонки New Balance. Неговите почитатели, събрани към него, наподобяват по този начин, като че ли са нахлули в магазин на Urban Outfitters някъде към 2012 година

За разлика от него, неговите преследвачи, водени от цар Ирод и Пилат Понтийски, носете строги бели, дълги до пода халати и черни палта. Със замайващ фалцет Исус укорява татко си, Бог, че го е сложил в това състояние. Както и би могъл.

Това възобновление на „ Исус Христос Суперзвезда “, кичозния мюзикъл на Андрю Лойд Уебър и Тим Райс от 1971 година за последните няколко дни от живота на Исус, е режисирано от белгийският създател Иво ван Хове. Това е необичайно съвпадане.

Ван Хоув е построил репутацията си върху естетически поразителни, постоянно психологич...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР