Борисов за проекта на Слави Трифонов: На думи е лесно, да видим хората
„ На думи е елементарно, само че като забележим хората, ще стане ясно ”. С тези думи министър председателят Бойко Борисов разяснява в Девин възможния политически план на шоумена Слави Трифонов. Борисов му пожела триумф, тъй като „ това е демокрацията “.
Слави Трифонов през вчерашния ден изпрати намерено писмо, с което разгласи, че ще търси нови хора, които да заменят сегашната политическа класа.
„ Аз постоянно поисквам триумф на всеки, който желае да направи политическа партия и тогава излиза наяве какъв брой мъчно става. Ако е огромна партията, да вземем за пример ГЕЕБ има 1200-1300 единствено общински съветници, регионални шефове, министри, зам.-министри, депутати, шефове на организации, заместник-областни шефове, кметове, зам.-кметове. От чужбина ли ще ги докараш, от кое място ще ги събереш ”, попита Борисов, представен от бТВ.
Един да те издъни, месеци наред се обясняваш. И споделят: Това е ръководството на ГЕРБ. Така че на думи е елементарно, само че като забележим хората, ще стане ясно. Но му поисквам триумф, това е демокрацията ”, добави министър председателят.
Той беше посетител на формалната гала за откриването на реконструирания топлопровод за минерална вода, дружно със строителния министър Николай Нанков. Подменен е 11,5 км. довеждащ тръбопровод за минералната вода от находище Беденски бани до Девин. Това стана с целеви средства, отпуснати от държавното управление средства в размер на 2 460 000 лв.. /БГНЕС
Източник: bgnes.com
КОМЕНТАРИ




