На българо-турската граница трафикът е интензивен на граничен контролно-пропускателен пункт

...
На българо-турската граница трафикът е интензивен на граничен контролно-пропускателен пункт
Коментари Харесай

Трафикът на границата с Турция е натоварен

На българо-турската граница трафикът е натоварен на граничен контролно-пропускателен пункт Капитан Андреево за товарни коли на излаз.

Това сочат данни за трафика на българските гранични контролно-пропускателни пунктове към 6 часа, показани от Гранична полиция.

На българо-сръбската граница трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

На българо-македонската граница трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

На българо-гръцката граница трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

На българо-румънската граница трафикът е естествен на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

По информация на сдружението “Дунав мост Видин – Калафат ” АД, от 25 юли до 25 август 2018 година ще бъде осъществяван ремонт на сектор от пътя преди Граничен контролно-пропусквателен пункт Видин.

За този интервал краткотрайно придвижването ще се реализира в двете посоки в едно платно.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР