На 31 август, понеделник, от 18:30 часа пред представителството на

...
На 31 август, понеделник, от 18:30 часа пред представителството на
Коментари Харесай

Масово отваряне на очи пред Представителството на Европейската комисия в България

На 31 август, понеделник, от 18:30 часа пред представителството на Европейска комисия в София ще бъде извършен митинг. Мотото му е: ”Масово отваряне на очи ”. Събитието се провежда през Фейсбук, а концепцията му е Европейски Съюз в целокупност - както Европейска комисия, по този начин и евродепутатите, европейските водачи, европейските медии, неправителствените организации и европейските жители да се заинтересуват същински какво става в България и да заемат ясна позиция.
Ето какво написа като претекст за организацията: " С този митинг ние желаеме от европейските политически водачи да заемат ясна позиция по отношение на голямата институционална рецесия, подбудена от ръководството на държавните управления на Бойко Борисов.

След немското и американското посолсвто продължаваме с ЕК. Натискът би трябвало да бъде от всички направления!, пишат до Фрог нюз уредници на събитието.

Те означават, че този митинг се разграничава от съперниците на Европейския съюз. Ние поддържаме пълноценното и равноправно израстване на България в демократичните полезности на Европа, безапелационни са уредниците.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР