На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, което пострада в

...
На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, което пострада в
Коментари Харесай

Изведоха от Реанимацията на „Пирогов“ и двете момчета от тежкото ПТП в Горна Оряховица

На 25 юни 2026 година 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица е било изведено от Реанимация. Предният ден, 24 юни 2026 година, другото потърпевшо момче на 12 години също е било изведено от Детската реанимация на университетската незабавна болница „ Пирогов “, оповестиха от лечебното заведение през днешния ден. 

Към момента и двете момчета са настанени в Детската травматология на “Пирогов ” .

Припомняме, че при ПТП-то колата е била ръководена от момче на 15 години, а потърпевшите бяха общо петима. Прокуратурата сега проверява случая. 

Присъединете се към нашия 

Демерджиев: 25 души са арестувани по следствието за противозаконното населено място на КУБ във Варна

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР