Изведоха от Реанимацията на „Пирогов“ и двете момчета от тежкото ПТП в Горна Оряховица
На 25 юни 2026 година 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица е било изведено от Реанимация. Предният ден, 24 юни 2026 година, другото потърпевшо момче на 12 години също е било изведено от Детската реанимация на университетската незабавна болница „ Пирогов “, оповестиха от лечебното заведение през днешния ден.
Към момента и двете момчета са настанени в Детската травматология на “Пирогов ” .
Припомняме, че при ПТП-то колата е била ръководена от момче на 15 години, а потърпевшите бяха общо петима. Прокуратурата сега проверява случая.
Присъединете се към нашия
Демерджиев: 25 души са арестувани по следствието за противозаконното населено място на КУБ във Варна
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




