Първото класиране за детските градини в София ще бъде обявено на 22 май
На 22 май 2026 година от 13:00 ч., в зала „ Официална “ на Столична община ще бъде оповестено първото класиране за банкет в детските градини и ясли в София.
На брифинга ще бъдат показани резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова
На брифинга ще бъдат показани резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.
В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




