На 18-ти май,областният управителИван Петков проведе работна среща с Албена

...
На 18-ти май,областният управителИван Петков проведе работна среща с Албена
Коментари Харесай

Областният управител проведе работна среща, посветена на предстоящи образователни форуми

На 18-ти май,областният управителИван Петков организира работна среща с Албена Тотева - шеф на РУО - Плевен, по време на която бяха разисквани два идни форума, свързани с развиването на образованието.

 Областният шеф организира работна среща, отдадена на идни просветителни конгреси

Първият акцент в диалога бе организацията на Кръгла маса на тематика „ Проектната активност в предучилищното обучение: единение на национални и интернационалните тактики за нововъведения “, отдадена на положителните практики и новаторските подходи в предучилищното обучение.

Обсъдена бе и подготовката на работна среща с началниците на районните ръководства на образованието и представители на Министерството на образованието и науката, на която Областна администрация – Плевен ще бъде хазаин. Основната тематика на форума ще бъде „ Изготвяне на пространствена конструкция за развиване на образованието и сходството на професионалното профилиране на образованието с потребностите на бизнеса и институциите в района “.

Срещата бе извършена по отношение на целите на регионалния шеф, ориентирани към развиването на образованието в област Плевен и укрепването на връзката сред просветителната система, бизнеса и институциите.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР