На 16 април село Сокол се превърна в център на

...
На 16 април село Сокол се превърна в център на
Коментари Харесай

Село Сокол празнува откриването на новия си пенсионерски клуб

На 16 април село Сокол се трансформира в център на споделена наслада и положително въодушевление. В празнична атмосфера и с доста усмивки бе публично открит нов, реновиран пенсионерски клуб – място, което ще бъде сърцето на обществения живот за локалните поданици. Ремонтът на клуба е следващата стъпка към възстановяване на изискванията за живот в обитаемоте места и знак за почитание към хората от " златната възраст ".
 
Събитието бе почетено от кмета на общината Галя Захариева и нейния екип, кмета на селото Драго Петров, както и от доста поданици на селото.
 
" Този клуб не е просто постройка. Той е дом за вашите мемоари, за споделените празници и за мъдростта, която предавате на младите ", показа госпожа Захариева по време на откриването.
 
 Село Сокол чества откриването на новия си пенсионерски клуб Село Сокол чества откриването на новия си пенсионерски клуб Източник: Община Нова Загора
Десетки поданици на селото се събраха, с цел да прегледат новата облага. Възрастните хора не скриха вълнението си, че към този момент имат място, където да се срещат " по съседски ", да четат пресата или просто да споделят всекидневието си в приятна конюнктура.
 
Празникът продължи с доста пожелания за здраве, дългоденствие и стотици мотиви за събирания в новия " втори дом " на соколци.
 
На добър час на актуализирания клуб! Нека той постоянно е цялостен с хора и огласян от смях!
Източник: zonanews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР