Частични избори в София: Слатина и Искър стават арена на сблъсък между ППДБ и статуквото
На 15-ти юни има частични локални избори в регионите Слатина и Искър . Това подсети през днешния ден в обществената мрежа Фейсбук съпредседателят на „ Да, България “ и народен представител от ПП-ДБ. Ето какво още написа той по този мотив:
„ И въпреки да имаме мощни кметове, не можем да разчитаме, че успеха на ППДБ ще е лесна.
Мнозинството на ГЕРБ и Пеевски в общинската изборна комисии в профил кметовете със скандални правни причини, унищожени от юридическата колегия. Но все пак кметовете бяха отхвърлен, а да се чака решението на съда ще значи, че кметът не извършва функционалностите си несигурно време.
Затова и още тогава позравих Георги Илиев – кмет на Слатина за решението да потърси поддръжка от хората на предварителни избори.
Кампанията още не е почнала официално, само че към този момент екипите и доброволците работят. В Слатина Жоро е потвърдил, че взема решение проблеми. Както се споделя – „ запазете датата “. “
Присъединете се към нашия
Мирчев: Радев предлага кьорфишек, с цел да отклони вниманието от аферата „ Боташ “




