20-годишен се заби в електрически стълб край Благоевград
На 06 май към 16:50 часа на пътя сред село Бистрица и град Благоевград е станало ПТП, при което лек автомобил, ръководен от 20-годишен благоевградчанин, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост, на ляв завой е излязъл отвън пътното платно и се е блъснал в електрически дирек. Това оповестиха от Областна дирекция на Министерство на вътрешните работи - Благоевград.
Извършен е медицински обзор на 65-годишна пътничка в автомобила, като не са установени пострадвания. На лидера са направени проби с механически средства за приложимост на алкохол и наркотични субстанции, които са негативни.
Извършен е медицински обзор на 65-годишна пътничка в автомобила, като не са установени пострадвания. На лидера са направени проби с механически средства за приложимост на алкохол и наркотични субстанции, които са негативни.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




