Мюзикхолен театър Пловдив ви кани да се потопите в магията

...
Мюзикхолен театър Пловдив ви кани да се потопите в магията
Коментари Харесай

Гледаме любовта на римлянин и амазонка на 24 кв. метра LED е...

Мюзикхолен спектакъл Пловдив ви кани да се потопите в магията на " Прераждане " на 6 февруари от 12 часа в Дом на културата „ Борис Христов “.

„ Ще ви разкажем за любовта сред амазонка и римлянин, които се прераждат през вековете, в опити да изживеят живота си дружно. Преминавайки през няколко прераждания, те доближават до нашето съвремие, в което най-сетне намират метода да бъдат дружно, без да бъде убит техният живот “, споделя Николай Серафимов, началник на Мюзикхолен спектакъл Пловдив.

Очаква ви зрелищно зрелище с над 30 участници, 17 танца, динамична хореография и осветяване. В спектакъла има 8 на 3 метра LED екран.

В продължение на един час и четиридесет минути ще наблюдавате една приказно-фантастична история, наситена с трагични моменти, епична музика, светкавични промени на подиуми, многообразие от танцови стилове и символика, непредвидени обрати и образни резултати.

„ Прераждане “ е със специфичното присъединяване на Диан Райчев, Гергана Райчева, Василена Караманлиева, Стефан Лозанов, Васил Караманлиев. Хореографията, сюжетът и мултимедията са дело на Николай Серафимов, режисьор - Васил Караманлиев.

На 6 февруари в залата ще участва комисия от Награда " ИКАР " за номинация на спектакъла „ Прераждане “ за тазгодишните награди.

Повече за събитията под тепетата през днешния ден и в идващите дни четете в " Марица ".
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР