МВР обяви допълнителни мерки преди изборите. И. д. главен секретар

...
МВР обяви допълнителни мерки преди изборите. И. д. главен секретар
Коментари Харесай

МВР командирова 200 служители в страната срещу изборни нарушения

МВР разгласи спомагателни ограничения преди изборите. И. д. основен секретар Георги Кандев изясни във Facebook, че 200 чиновници на ГДНП ще бъдат командировани в цялата страна.

Създава се и особено информационно звено към Дирекция " ЕЕН 112 " с спомагателни оператори за приемане на сигнали от жители за изборите.

„ Командироваме 200 чиновници от ГДНП в цялата страна, с цел да подкрепят наблюдението и противодействието на изборните нарушавания и закононарушения преди и в изборния ден. Създаваме и особено информационно звено към Дирекция " ЕЕН 112 " с спомагателни оператори за приемане на сигнали от жители за изборите. То ще бъде в ГДНП и ще управлява в действително време приемането, въвеждането и отработването на сигналите в цялата страна. Всички получени сигнали ще се обработват по две самостоятелни една от друга линии, с цел да се подсигурява, че нито един няма да бъде подценен или занимателен ”, гласи известието на Кандев.

Вчера Георги Кандев прикани хората да не се опасяват и да подават сигнали за изборни нарушавания.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР