Монреал спечели гостуването си на Интер Маями с 3:2 в

...

Монреал с Доминик Янков в състава си надделя над Интер Маями в отсъствието на Лионел Меси

Монреал завоюва гостуването си на Интер Маями с 3:2 в мач от 4-тия кръг на МЛС в Съединени американски щати. За канадците присъединяване в дуела взе българският национал Доминик Янков, който се появи като промяна в 68-ата минута на мястото на Жул-Антони Вилсен.

Звездата на домакините Лионел Меси пропусна дуела. Другите звезди на Интер Маями се включиха в мача, като Жорди Алба бе титуляр, а Серхио Бускетс и Луис Суарес се появиха в игра през второто полувреме.

Фернандо Алварес откри резултата за Монреал в 13-тата минута, само че Леонардо Кампаня изравни в 71-вата.

В идващите 8 минути Матиас Кокаро и Ибрахим Сануси означиха нови два гола за състава от Канада и преднината им набъбна до 3:1.

Интер понижи в 80-ата минута след попадение на Жорди Алба за крайното 3:2.