Момиченце на 4 години се удави в плувен басейн към

...
Момиченце на 4 години се удави в плувен басейн към
Коментари Харесай

Трагедия: Дете на 4 години се удави в басейн в Черноморец

Момиченце на 4 години се удави в плувен басейн към фамилен хотел в град Черноморец. Това оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас.

Инцидентът е станал към 18:15 часа през вчерашния ден. Детето е било оставено без контрол, прецизираха от полицията.

Пристигналите на място криминалисти са установили, че момиченцето обитавало в хотела дружно с татко си,
който работил като готвач в крайморския град.
То е паднало в басейна, който е бил без избавител.

По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Инцидентът става единствено дни, откакто 6-годишно момченце за малко не се удави в басейн на хотел в Слънчев бряги бе признато в болница в тежко положение.Детето почнало да се дави и е извадено от водата от други две деца. Произшествието стана на 7 юни към 16.50 ч.
Детето почнало да се дави и е извадено от водата от други две хлапета.

Установено е, че давещото се момче е от Литва. Отседнало е в хотела дружно с 41-годишна си майка.

Детето е настанено за лекуване в реанимацията на УМБАЛ-Бургас в тежко положение.

Според българското законодателство, деца до 12 години не би трябвало да се оставят без контрол. Причината е, че се смята, че това слага под риск здравето и живота им.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР