Момчетата на Захари Сираков гостуваха за двубоя от програмата на

...

Лудогорец III завърши сезона с 4:1 над Ботев

Момчетата на Захари Сираков гостуваха за дуела от програмата на XXVI кръг на шампионата в Североизточната Трета лига.

Домакините съумяха да открият резултата в 40-та минута. Първото полувреме приключи при този резултат.

След почивката гениите на Шампионите направиха цялостен и безапелационен поврат. В 61-та минута Радослав Захариев означи за 1:1. Последния пас даде Мартин Тодорски. Три минути по-късно Любослав Маринов вкара от директен свободен удар за 2:1. В 67-та минута Радослав Захариев направи 3:1 още веднъж непосредствено от фал. Крайното 4:1 оформи Денис Кехайов, а асистенцията бе на Радослав Захариев.

Днес се представихме добре, въпреки че мачът бе без значение. Убеден съм, че тимът може доста повече и се надявам да го покаже през идващия сезон, разяснява старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg