Може ли досегът до икона да роди чудо и да

...
Може ли досегът до икона да роди чудо и да
Коментари Харесай

Мария Бакалова дири чудотворна икона в Странджа

Може ли досегът до икона да роди знамение и да излекува болния? На ръба сред сляпата религия в българските ритуали и сивия натурализъм се движи реакцията на момичето в „ Жените в действителност плачат “, научило, че „ любовта на живота “ му е женен и е премълчал, че е притежател на ХИВ, разбра HotArena.

В ролята влиза Мария Бакалова. Сцените си за кино лентата на Мина Милева и Весела Казакова тя снима преди да се трансформира в първата българска актриса с номинация за „ Оскар “. И не разочарова с осъществяването си. Дори в противен случай – разпада се прочувствено, с цел да показа по допустимо най-достоверния метод звучния пестник, с който героинята й излиза от невинността на детството.

Събитията в живота на Соня (Бакалова) са главната линия, съгласно която се движи сюжетът на „ Жените в действителност плачат “. За ролята Милева и Казакова признават, че си представяли актриса с разнообразни черти. По време на кастинга обаче Мария Бакалова ги спечелила с това, което потвърди и в „ Борат 2 “, че прави най-добре – импровизацията. Докато героинята й пък гони чудотворната икона из Странджа, звездата демонстрира и музикалния си гений, като извършва акапелно фолклорна ария, написа България през днешния ден. 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР