Много трудно и предизвикателно ще бъде това лято. Работим по

...
Много трудно и предизвикателно ще бъде това лято. Работим по
Коментари Харесай

Ангелкова: Много трудно и предизвикателно ще бъде това лято

Много мъчно и предизвикателно ще бъде това лято. Работим по разнообразни сюжети, желаеме да стартираме сезона на 1 юни -надявам се да можем да посрещнем и чужденци. Това съобщи в утринния блок на БТВ министърът на туризма Николина Ангелкова  Николина Ангелкова Николина Ангелкова е министър на туризма. Родена е на 30 ноември 1979 година Възпитаник е на Harvard.

"Макар и късен, чакаме въпреки всичко на летен туристически сезон. Цените на плажните такъми ще са нулеви или символични'', сподели още министърът.

Шезлонги и чадъри стават безвъзмездни. В заведенията масите ще бъдат на 1,5 м разстояние

"Благодаря на министър Красимир Каракачанов и на Валери Симеонов за поддръжката " добави Ангелкова.

"Всички сме в тежка обстановка, никой не чака облаги. Въпросът е да се резервира заетостта ", разкри туристическият министър.

"На 1 юни плажовете ще са подготвени, това са изискванията по контракти ", приключи министърът на туризма Николина Ангелкова  Николина Ангелкова Николина Ангелкова е министър на туризма. Родена е на 30 ноември 1979 година Възпитаник е на Harvard.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР