Много потребители изригнаха в нета бесни на Николета Лозанова. При

...
Много потребители изригнаха в нета бесни на Николета Лозанова. При
Коментари Харесай

Мрежата изригна срещу Николета Лозанова: Плеймейтката се изср@ срещу българите навръх 3 март! (СНИМКИ)

Много консуматори изригнаха в нета гневни на Николета Лозанова. При това точно на Националния празник 3 март. Ще си кажете - че какво общо може да има една " пластмасова " женица със свещена дата като днешната?! Е, няма. Но не пропусна да се изцвъка на метеното, с цел да я виждат. И май й се получи, единствено че с противоположен знак.

Госпожата, която общо взето не прави нищо друго, с изключение на да се съблича и да демонстрира работата на пластичните хирурзи, счете за належащо да се изкаже за празника.

Забележете - НиЛо не поздрави, не качи фотография, не уважи по никакъв метод Трети март, а единствено съобщи следното: " Ама през днешния ден имало доста българи в тая България, бе... ". Това е.

Думите й разсмяха едни, само че вбесиха други, които непосредствено я попитаха коя е тя, с цел да дефинира кой е българин и кой не, кой по какъв начин ще се радва и гордее с празника и кой по какъв начин ще го отбелязва.

" А ма, Николетке, що не си мажеш червилцето по джуките, а се занимаваш със съществени тематики. Не са за теб бе, моето момиче, не се обиждай! Я си смъкна блузката и гащите, пък изпраскай няколко фрагмента, че да се успокоиш и да ти пристигна сЪрце на място ", попиляха я в нета.

Източник: razkritia.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР