Много интересна и изпълнена с обрати се получи срещата от

...

Балкан /Белоградчик/ излъга Ботев в Грамада

Много забавна и изпълнена с обрати се получи срещата от 6-ти кръг на регионалната група на Видин сред тимовете на "Ботев " /Грамада/ и "Балкан " /Белоградчик/. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, само че в последна сметка изгубиха срещата с 3:4. През първото полувреме ботевци стояха по-добре на тежкия терен и разумно съумяха да излязат напред в резултата и даже можеха да се отдръпват с по-убедителна преднина на почивката. Сякаш преобразени излязоха за втората част гостите и съумяха да се върнат в мача с гол още от съблекалните както се споделя. Тъкмо изтичаше първата минута на второто полувреме,когато Антон Борисов съумя да изравни след пас на Ивайло Михайлов,който проби от дясно и съумя да откри своя сътрудник непокрит в наказателното поле.Този гол не смути домакините и те съумяха още веднъж да поведат в резултата след неточност в отбраната на Балкан. На нов поврат в резултата станаха очевидци феновете на стадион "Христо Ботев " в Грамада. Антон Борисов съумя още веднъж да изравни с втория с гол в тази среща, а Любомир Любенов изведе Балкан напред и означи за 2:3. След като към този момент беше губещ в резултата "Ботев " упражни домашен напън и съумя да изравни,но треньора в "ДЮШ " на Балкан Николай Николов,който влезе след почивката с отдалечен изстрел съумя да донесе успеха и скъпи три точки в актива на Балкан. С три асистенции в срещата се регистрира и Стефан Стефанов,който не съумя да се разпише, само че подаде за втория,третия и четвъртия гол.
Следващата неделя "Балкан " е хазаин на "Пластик " /Старопатица/ и излиза за наложителна победа.Срещата е с начален час 16:00 часа.
Източник: bulnews.bg