Младо момиче загина, а момче е с опасност за живота

...
Младо момиче загина, а момче е с опасност за живота
Коментари Харесай

Младо момиче загина, а момче е с опасност за живота след инцидент в Благоевград

Младо момиче почина, а момче е с заплаха за живота след случай в жилищен блок в Благоевград. Момчето е настанено в болница с тежки контузии.

Инцидентът е станал в благоевградския квартал " Струмско ". Сигнал за момиче, което лежи в безпомощно положение пред жилищен блок, е получен след среднощ на телефон 112, написа Нова телевизия.

От пристигналите неотложно на място полицейски чиновници е открито, че момичето, което е малолетно е умряло. При осъществен оглед на мястото, от другата страна на жилищната постройка служителите на реда разкрили да лежи малолетен юноша, който е превозен в болница в София с заплаха за живота.

Задържани са двама младежи, чиято съпричастност се открива, като единият от тях бил в апартамент в постройката във очевидно несъответстващо положение, а другия е устанивен на друго място в града.

По първична информация младежите са използвали наркотично вещество. Работата по определяне на всички обстоятелства и условия по случая продължава под надзора на Оперативна програма.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР