Кметът на Благоевград обяви утрешния ден – 25 май, за

...
Кметът на Благоевград обяви утрешния ден – 25 май, за
Коментари Харесай

Кметът на Благоевград обяви 25 май за ден на траур по повод кончината на непълнолетно момиче

Кметът на Благоевград разгласи утрешния ден – 25 май, за ден на печал по отношение на трагичните условия, при които почина малолетно дете, а друго пострада тежко при рухване от блок в квартал „ Струмско “.

Всички тържествени мероприятия на територията на общината се анулират. Там, където анулацията е невъзможна, събитията ще стартират с минута безмълвие.

Концертът на площад „ Македония “ довечера от 20:00 часа също ще стартира с минута безмълвие.

Община Благоевград изрича своите откровени съболезнования към фамилията, околните и всички, наранени от тежката загуба.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР