Младият играч на Манчестър Юнайтед Коби Майноо се извини за

...

Коби Майноо се извини за празнуването си след гола на Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул

Младият състезател на Манчестър Юнайтед Коби Майноо се извини за празнуването си, откакто означи при равенството на своя тим с Ливърпул.

18-годишната звезда в полузащитата изведе Юнайтед напред във втория интервал, откакто опортюнистичният удар на Бруно Фернандеш изравни резултата. Mainoo получи топката от Aaron Wan-Bissaka, преди да се обърне мъдро, с цел да отвори тялото си и да извие топката около Caoimhin Kelleher тъкмо от наказателното поле.

Червените дяволи бяха доминирани в първите 45 минути на мача и останаха без да отбележат удар, когато Ливърпул поведе с 1-0 до почивката на полувремето. Първите 20 минути на втория интервал доведоха до цялостен поврат и тържествуване, когато ударът на Mainoo попадна в мрежата.

Новоизбраният британски национал обаче празнуваше преди множеството. Най-младият състезател, отбелязал гол във Висшата лига против Ливърпул, той не съумя да сдържи страстите си още преди топката да удари мрежата.

Беше несъмнено огромен миг за Mainoo, който...