Младият български централен нападател Николай Тодоров бе избран за Играч

...

Българин стана Играч на мача на Тони Макарони Арена

Младият български централен нападател Николай Тодоров бе определен за Играч на мача в дуела от 9-ия на шотландската втора дивизия /Чемпиъншип/ Ливингстън – Дънди Юн, приключил 2:0.

Плевенчанинът завоюва признанието на феновете на „ Тони Макарони Арена “ в покрайнините на Единбург, като означи втория гол за спечелилите в 76-ата минута.

Тодоров стартира мача като централен защитник, защото титулярят на тази позиция бе осъден за този мач. През второто полувреме, обаче, българинът заигра на върха на офанзивата и затвърди успеха на своя тим.

Ливингстън заема второто място във второто равнище на шотландския футбол с 18 точки, с три по-малко от водача Сейнт Мирън. За Тодоров това бе второто попадение в шампионата. Той играе в Ливингстън като преотстъпен от Хартс.