Младежкият ни национален отбор по футбол до 21 г. тотално

...

Младежите не успяха да пробият 10 от Молдова

Младежкият ни народен тим по футбол до 21 година тотално надигра, само че не съумя да победи състава на Молдова в квалификационен мач за Евро 2023. Двубоят на стадион " Славия " приключи при резултат 0:0, а през цялото второ полувреме гостите играха с човек по-малко.

Българите пресираха през целия мач, само че по този начин и не съумяха да пробият сгъстената отбрана на молдовците.
Снимка: Lap.bg
През втората част Мартин Минчев съумя да се разпише, само че голът бе анулиран поради засада. Добър мач направи футболистът на " Колчестър " Силвестър Джаспър, който сътвори множеството забавни положения в мача.
С това тъждество младежите ни още повече понижиха възможностите си за класиране за европейското. Те остават на 5-ото място със 7 точки след първите 6 мача. С еднакъв брой точки, само че с по-добра голова разлика е тимът на Уелс, който е заема четвъртото място. Молдова е трета с 8 пункта.
Източник: btvnovinite.bg