Крисия посрещна 22-рия си рожден ден в розово и с философско послание Звезди
Младата певица Крисия отпразнува своя 22-ри рожден ден, споделяйки с почитателите си в обществените мрежи фрагменти, изпълнени с усмивки и положително въодушевление. По мотив персоналния си празник тя насочи и обръщение, изпълнено с оптимизъм.
„ Чувствам се признателна за всички минали години и за многото, които предстоят. Вали, само че когато вали, цветята разцъфват. Благодаря! “, написа изпълнителката към празничните си фотоси.
На фрагментите Крисия театралничи в грациозен розов тоалет, държейки букет от слънчогледи, написа България през днешния ден.
На друга фотография тя духа свещичките върху торта, украсена с цифрата 22.
„ Чувствам се признателна за всички минали години и за многото, които предстоят. Вали, само че когато вали, цветята разцъфват. Благодаря! “, написа изпълнителката към празничните си фотоси.
На фрагментите Крисия театралничи в грациозен розов тоалет, държейки букет от слънчогледи, написа България през днешния ден.
На друга фотография тя духа свещичките върху торта, украсена с цифрата 22.
От споделените моменти излиза наяве, че тържеството е минало в непринудена и радостна атмосфера в компанията на близки другари.Сред гостите на празника е бил и известният реализатор Любо Киров, с който Крисия също разгласява обща фотография, засвидетелствайки тяхното другарство.Веднага след обявата почитателите на надарената певица я заляха с вълна от благопожелания за здраве, благополучие и бъдещи креативен триумфи както в професионален, по този начин и в персонален проект.
Източник: woman.bg
КОМЕНТАРИ




