Млад мъж отнесе с БМВ-то си предпазна ограда на натоварен

...
Млад мъж отнесе с БМВ-то си предпазна ограда на натоварен
Коментари Харесай

Зрелище във Видин! Млад мъж отнесе с БМВ-то си предпазна ограда на натоварен булевард, носил и флакони с райски газ /снимки/

Млад мъж отнесе с БМВ-то си защитна ограда на претрупан бул. във Видин, научи организация BulNews.
Инцидентът е станал през вчерашния ден следобяд, на бул. “Панония ” наоколо до магазин “Технополис ”.
По първични данни, младежът изгубил надзор над ръководството и обрал част от оградата.
За благополучие, няма потърпевши хора при произшествието.
Според очевидци, водачът държал в колата флакони с божествен газ и бил под въздействието му.
Същият евентуално се подвизава като каскадьор от кино лентата “Бързи и гневни ”, защото е добре прочут на съгражданите си с шофирането си с доста висока скорост из видинските улици.
Буден гражданин показа в обществените мрежи, че преди дни е забелязал младежът да ръководи возилото с балон в устата.
Подобни изцепки обаче могат да завършат с съдбовен край за някой почтен човек.
Остава вярата, че тарикатът е научил урока си след ПТП-то, че с неблагоразумие не се просперира в живота!
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР