Мистерия обгръща 17-годишното момче, което преди ден полетя от осмия

...
Мистерия обгръща 17-годишното момче, което преди ден полетя от осмия
Коментари Харесай

Мистерия след падане от 8-ия етаж

Мистерия обгръща 17-годишното момче, което преди ден полетя от осмия етаж на жилищна постройка на ул. "Хан Тервел " в град Добрич, падна върху лек автомобил "Шевролет " и се отърва с повърхностни пострадвания и строшен прешлен.

"Младежът е в цялостно схващане, без заплаха за живота с изцяло функционираща опорно-двигателна система, като има леки към междинни охлузвания и пострадвания ", съобщи шефът на отделението по неврохирургия в Добрич доктор Руслан Николов, написа в. "България през днешния ден ".

От думите му излиза наяве, че младежът твърди, че не си спомня безусловно нищо от деня на случая. "На този стадий за нас остава неразбираемо дали той е паднал от втория, третия или осмия етаж, както по принцип се твърди. Макар и във очевидно положително психическо положения след сходно прекарване е обикновено да се отключи посттравматичен стрес, който да парира даже и спомените от стресовия миг ", добавя хирургът. Специалисти са на мнение, че в случай че в реалност младежът е полетял от 8-ия етаж и се е разминал само с сходни, надали не козметични пострадвания, това е цяло знамение.

Въпреки неналичието на подпомагане от страна на потърпевшия и неговите близки към този миг е открито, че към 11,10 часа в четвъртък момчето е скочило от апартамент, прелетяло е над 25 метра и е паднало върху капака на паркиран пред входа "Шевролет ".

Полицаите са почнали следствие по случая, като се изчаква жертвата да се възвърне. Най-вероятно ще му бъде назначена съдебномедицинска експертиза, както и психическа такава, с цел да се откри дали става въпрос за опит за самоубийство или инцидентно рухване.

С детето ще работи и психолог.

"Важното е, че детето е добре и ще посрещне Коледа ", заключи доктор Николов.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР