Минути след триумфа над Португалия всички в тима на Уругвай

...

Бързо изтрезняване: Единсон Кавани приключи с Мондиала

Минути след триумфа над Португалия всички в отбора на Уругвай бяха разочаровани с новината, че героят от срещата Единсон Каван няма да играе повече на Световното състезание, оповестява beIN Sports. Тази вечер нападателят осъществя и двата гола за триумфа с 2:1, само че по-късно получи контузия и напусна. Лекарският екип удостовери, че става дума за разтежение в прасеца, за което ще са нужни сред 4 и 6 седмици за възобновяване. Очаква се публично удостоверение да има в понеделник.

Така футболистът на Пари Сен Жермен напуща Мондиала с три попадения на своята сметка.
д
На четвъртфиналите уругвайците ще играят с Франция, като мачът ще е на 6 юли от 17:00 часа. ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018

ФОТОГАЛЕРИЯ
ФОТОГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА УРУГВАЙ
ФОТОГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА ПОРТУГАЛИЯ Мондиал 2018 1/8 кръг, събота 30 юни  Уругвай 2:1краен резулат  Португалия