Румен Радев и Артър Милик обсъдиха стратегическо партньорство между България и САЩ и глобални кризи
Министър-председателят Румен Радев организира през днешния ден среща в постройката на Министерския съвет с Артър Милик - изпълняващ длъжността асистент държавен секретар по европейските и евразийски въпроси в Държавния департамент на Съединени американски щати, който е на посещаване в България.
По време на срещата бяха разисквани тематики от стратегическото партньорство сред България и Съединени американски щати, както и провокациите пред сигурността и в социално-икономически проект, произлизащи от военните дейности в Украйна и в Близкия изток, както и методите за справяне с тях.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




