Изводи от доклада на AP за ICE твърди, че имигрантът е разбил черепа си, блъскайки се в стената
МИНЕАПОЛИС (AP) — Мексикански преселник беше откаран в болница в Минеаполис по-рано този месец, откакто костите на лицето и черепа му бяха счупени, до момента в който беше във федерален арест.
Агентите на имиграционните и митническите органи в началото твърдяха, че Алберто Кастанеда Мондрагон е имал се е опитал да избяга с белезници и „ съзнателно се е блъснал с главата напред в тухлена стена “, съгласно правосъдни документи, подадени от юрист, който желае освобождението му.
Но членовете на личния състав в медицинския център на окръг Хенепин откриха, че не могат да обяснят фрактурите и кървенето в мозъка на 31-годишния мъж, споделиха три медицински сестри, осведомени със случая.
„ Беше. смешно, в случай че имаше защо да се смеем “, сподели една от медицинските сестри, които приказваха с Асошиейтед прес при изискване за анонимност, защото не бяха упълномощени да разискват грижите за пациентите. „ Нямаше метод този човек да се сблъска с главата напред в стената. “
Ето какво би трябвало да знаете за с...
Прочетете целия текст »




