МИЛУОКИ (AP) — Янис Адетокумбо имаше 36 точки, 18 борби

...

Адетокумбо отбеляза 36 точки, 18 борби, Бъкс демонстрира отбранителна мускулатура при победата със 112-95 над Нъгетс

МИЛУОКИ (AP) — Янис Адетокумбо имаше 36 точки, 18 битки и пет асистенции, до момента в който Милуоки Бъкс демонстрираха усъвършенстваната си отбрана от побеждавайки Денвър Нъгетс със 112-95 в понеделник вечерта.

След като изгубиха пет от първите си шест мача под управлението на новия треньор Док Ривърс – в това число загуба със 113-107 в Денвър в дебюта му с Милуоки – Бъкс завоюваха две следващи с обща разлика от 53 точки.

Този удар на настоящите първенци на НБА последва най-неравномерната победа на Милуоки за сезона, проваляне със 120-84 на Шарлът Хорнетс. Това бележи първия път този сезон, когато Бъкс позволяват по-малко от 100 точки в поредни мачове.

Никола Йокич имаше 29 точки, 12 битки и осем асистенции за Нъгетс, само че не получи задоволително помощ в една вечер, когато двама съотборници си потеглиха с травми. Арън Гордън означи 14, а Майкъл Портър младши имаше 11.

Джамал Мъри от Денвър вкара три точки за 18 минути, преди да отпадне през второто полувреме заради шини н...