МИЛАНО (АП) — Марко Арнаутович влезе от пейката, за да

...

Арнаутович помогна на Интер да победи Атлетико с 1-0 в първия мач от осминафиналите на Шампионската лига

МИЛАНО (АП) — Марко Арнаутович влезе от пейката, с цел да помогне на Интер да победи с 1-0 Атлетико Мадрид в първия мач на осминафиналите на Шампионската лига във вторник.

Арнаутович размени контузения Маркус Тюрам на полувремето и се откупи, откакто пропусна няколко ранни положения, като вкара победния гол 11 минути преди края.

Реваншът е в Мадрид на 13 март.

Интер беше неочакван финалист в Шампионската лига предходната година, само че наподобява, че е повишил едно равнище от този момент и наподобява ще се нахвърли до купата в Серия А след поредност от осем победи във всички надпревари.

Атлетико прекъсна серия от три мача без победа с победа с 5-0 над Лас Палмас през уикенда и се надяваше да придвижи този подтик в Сан Сиро.

Самюел Лино направи ранен удар тъкмо около дясната греда за Атлетико, само че това беше необичаен късмет в едно хитро първо полувреме, до момента в който Интер не се разсъни девет минути преди почивката.