Милан записа трети мач в италианската серия А без победа

...

"Милан" отново не успя. "Сасуоло" си тръгна с трите точки от "Сан Сиро"

" Милан " записа трети мач в италианската серия " А " без победа в актива си. След равенството 1:1 в градското дерби с " Интер " и провалянето с 3:4 от " Фиорентина ", този път " росонерите " позволиха поврат и изгубиха с 1:3 от " Сасуоло " вкъщи.

" Милан " доигра мача с 10 индивида, откакто в 77-ата минута Романьоли получи пряк червен картон поради жестоко нарушаване против Грегоар Дефрел.

Снимка: Reuters

Именно капитанът на " росонерите " откри резултата в 21-ата минута с удар с глава.

След това стартира рециталът на " Сасуоло ". В 24-ата Джанлука Скамака вкара за 1:1, в 33-ата Симон Кяер си означи автогол. В 66-ата във вратата на Менян се разписа и Доменико Берарди.

Така Сасуоло завоюва втори следващ мач на като посетител против " росонерите " след 2:1 напролет.

След загубата Златан Ибрахимович и компания остават втори с 32 точки.
Източник: btvnovinite.bg