Милан разби Монца с 4:1 в и се изкачи до

...

Милан съсипа Монца, Антон игра цял мач – ВИДЕО

Милан разруши Монца с 4:1 в и се изкачи до второто място в класирането с 26 точки. Цял мач за Монца записа българския национал Валентин Антов, който сбърка съществено при един от головете. Неговият отбор остава 14-и в подреждането с 10 точки.

Точни за Милан бяха Браим Диас на два пъти, а по един път се разписаха Дивок Ориги и Рафаел Леао. За Монца вкара Филипо Ранокия.

На „ Сан Сиро “ домакините започнаха по-активно и в 16-ата минута вкараха за 1:0. Браим Диас проби и не остави късмет на Микеле Ди Грегорио с удар в долния десен ъгъл. Милан вкара втори гол в края на първата част – Ориги изведе Диас и той не пропусна. После обаче.

В 65-ата минута Дивок Ориги получи топката от Жуниор Месиас и повиши на 3:0. Това беше негов първи гол в Серия А. Само пет минути по-късно и Филипо Ранокия вкара дебютното си попадение в елита. Той се разписа с прелестно осъществяване на директен свободен удар.

До края на мача Антов сбърка при пас към Тео Ернандес, който изведе Рафаел Леао за 4:1.

Източник: flashnews.bg