Милан инкасира тежка загуба с 0:3 от Лил в Лига

...

Голям резил за Милан в Лига Европа

Милан инкасира тежка загуба с 0:3 от Лил в Лига Европа. Французите сложиха завършек на серията на " росонерите " от 24 следващи дуела без загуба. В воин за Лил се трансформира Юсуф Язъчъ.

Гостите получиха доста противоречива дузпа в 22-ата минута, откакто Алесио Романьоли леко подпря Язъчъ и турският нападател се строполи в наказателното поле на домакините, което бе задоволително на основния арбитър Бартош Франковски да уточни бялата точка. Потърпевшият застана зад топката и откри резултата - 0:1.

„ Росонерите “ пробваха да затруднят Майк Манян, само че вратарят на Лил се намеси уверено след удари на Златан Ибрахимович и Тео Ернандес.

В началото на втората част гостите нанесоха втори удар. Язъчъ стреля от границата на наказателното поле, последва груба неточност на Джанлуиджи Донарума и топката се озова за повторно в мрежата му в 55-ата минута - 0:2.

Три по-късно френският отбор направи резултата типичен. Отново Юсуф Язъчъ наказа Милан - 0:3.
Източник: fakti.bg