Микел Артета иска артилеристите да продължат да се развиват във

...
Микел Артета иска артилеристите да продължат да се развиват във
Коментари Харесай

Мениджърът на Арсенал е доволен от лятната селекция

Микел Артета желае " артилеристите " да продължат да се развиват във възходяща линия
Мениджърът на Арсенал Микел Артета е благополучен, че клубът е подписал контракти с висококачествени футболисти в ранните стадии на трансферния интервал.

Испанският експерт чака равнището на лондончани да се повиши спрямо предишния сезон.

" Артилеристите " завършваха на втора позиция в крайното класиране през последните три сезона, а в този момент привлякоха Нони Мадуеке, Кепа Арисабалага, Кристиан Норгор и Мартин Субименди.

" Те ни носят нова сила. Подписахме с доста значими играчи. Трябва да продължим да растем и да преминем на ново и друго равнище. Точно това е, което търсим в този момент. Трансферите могат да се случат още от първия ден на лятото. Справяме се доста добре в това отношение. Много съм удовлетворен от тока по какъв начин клубът ни поддържа в устрема за развиване, от които безспорно се нуждаем ", сподели Артета пред кореспонденти в Сингапур в понеделник преди мача от предсезонната подготовка против Милан.

Шведският нападател Виктор Гьокереш, който означи 54 гола в 52 мача за Спортинг Лисабон през предишния сезон, също се чака да премине в Арсенал.

" Все още има задоволително доста време и ние продължаваме да търсим футболисти. По отношение на броя играчи сме лимитирани и би трябвало да подобрим дълбочината и качеството в състава ", добави още Микел Артета.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР