Мениджъри от редица държави ще пристигнат за днешния финал за

...
Мениджъри от редица държави ще пристигнат за днешния финал за
Коментари Харесай

Множество чуждестранни агенти ще гледат финала за Купата

Мениджъри от редица страни ще дойдат за днешния край за Купата на България сред Локомотив (Пловдив) и ЦСКА. Реален интерес е заявен към трима футболисти на армейците, оповестява " Тема Спорт ". Става въпрос за полузащитника Джеймс Ето’о, бранителя Лумбард Делова и вратаря Фьодор Лапухов. Както е известно, разнообразни клаузи в договорите на първите двама ги вършат апетитна хапка за непознати клубове.
Прочетете още
Камерунецът, който е и най-полезният футболист на отбора през сезона с 4 гола и 12 асистенции, е с изтичащ контракт през лятото. Той мина от Ботев в ЦСКА през септември 2024 година, като подписа за два сезона, а в договора е залегнала алтернатива за удължение, само че единствено при единодушие и от двете страни. Така Ето’о умерено може да напусне клуба като свободен сътрудник, в случай че се откри клуб, който да го убеди да облече фланелката му.

Делова пък е с контракт до края на идната акция, само че там е залегнала ниска откупна уговорка в размер на 900 000 евро. Затова и още от предишното лято националът на Косово е наблюдаван под лупа и ухажван от непознати тимове. През пролетта Делова бе преместен от Теодор Иванов и Факундо Родригес в центъра на отбраната и даже не е несъмнено, че ще вземе присъединяване в днешния край. Не е дребна вероятността той да бъде продаден през лятото.

Сериозен интерес притегля и перспективният вратар Фьодор Лапухов. Националът на Беларус може да донесе сериозна облага на ЦСКА, откакто бе притеглен от Динамо (Минск) преди година и половина за 600 000 евро.

Други футболисти в ЦСКА, които ще бъдат следени онлайн от емисари през днешния ден, са Бруно Жордао и Анжело Мартино, а " най-горещото " име в Локомотив е Севи Идриз.

 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР