Еспирито Санто: На “Анфийлд” винаги е трудно
Мениджърът на Уест Хам Нуно Еспирито Санто приказва преди значимото посещение на своя отбор на Ливърпул. “Чуковете ” имат потребност от точки, тъй като към момента са в зоната на изпадащите, макар че отборът усъвършенства резултатите си напоследък и има единствено една загуба в предходните си шест мача в шампионата. Уест Хам обаче няма победа на “Анфийлд ” от 2015 година, като също така загуби девет от последните си 10 мача против Ливърпул.
“Знаем, че гостуването на “Анфийлд ” постоянно е мъчно, само че в същото време е огромно предизвикателство за нас. Ще се надигнем против приказен тим, цялостен с надарени играчи, които би трябвало да извадят най-хубавото от нас. Това е нашата съществена мотивация. Трябва да се борим, ще бъде борба. Това е действителността за нас от известно време - в борбата сме ".
Уест Хам записа равенства с Манчестър Юнайтед и Борнемут в последните си два мача в Премиър лийг, а сред тях отстрани Бъртън след продължения в шампионата за ФА Къп.
“Представихме се добре в тези мачове. За купата също свършихме работата, която трябваше да свършим. Има усъвършенствания, само че в някои мачове не реализираме резултатите, от които се нуждаем. Имахме чиста мрежа вкъщи, което ни стимулира. Оценяваме действителността. Изиграхме добър дуел, а в този момент желаеме да се подобрим за идващия, без да прекарваме прекалено много време в горест и реакции за това, че не сме постигнали резултата, който желаеме ".
Санто удостовери, че Пабло Фелипе, който пропусна последните три мача, още веднъж няма да бъде разполагаем.
“Знаем, че гостуването на “Анфийлд ” постоянно е мъчно, само че в същото време е огромно предизвикателство за нас. Ще се надигнем против приказен тим, цялостен с надарени играчи, които би трябвало да извадят най-хубавото от нас. Това е нашата съществена мотивация. Трябва да се борим, ще бъде борба. Това е действителността за нас от известно време - в борбата сме ".
Уест Хам записа равенства с Манчестър Юнайтед и Борнемут в последните си два мача в Премиър лийг, а сред тях отстрани Бъртън след продължения в шампионата за ФА Къп.
“Представихме се добре в тези мачове. За купата също свършихме работата, която трябваше да свършим. Има усъвършенствания, само че в някои мачове не реализираме резултатите, от които се нуждаем. Имахме чиста мрежа вкъщи, което ни стимулира. Оценяваме действителността. Изиграхме добър дуел, а в този момент желаеме да се подобрим за идващия, без да прекарваме прекалено много време в горест и реакции за това, че не сме постигнали резултата, който желаеме ".
Санто удостовери, че Пабло Фелипе, който пропусна последните три мача, още веднъж няма да бъде разполагаем.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




