Мениджърът на Ралф Рангник е набелязал на ръководството на клуба

...
Мениджърът на Ралф Рангник е набелязал на ръководството на клуба
Коментари Харесай

Рангник постави 5 трансферни цели пред Манчестър Юнайтед

Мениджърът на Ралф Рангник е набелязал на управлението на клуба пет трансферни цели, които да бъдат привлечени в идващите два прозореца, оповестява английското издание The Athletic. Рангник, който размени Оле Гунар Солскяер отпред на " алените дяволи " неотдавна, към този момент работи по дълготрайната развиване на клуба.
Според информацията немският експерт е показал две евентуални нови попълнения за отбраната - десния бек на Атлетико Мадрид и британски национал Киъран Трипиър, както и крайния бранител на Република България Лайпциг Тайлър Адамс.

Рангник смята, че е извънредно значимо Юнайтед да се укрепи с " висок полузащитник ", като двете съществени варианти са Деклан Райс и Джуд Белингам. Разбира се, цел номер 1 пред Рангник и Юнайтед остава голмайсторът на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд, само че конкуренцията за подписа му ще бъде жестока.
Повечето от тези цели са доста амбициозни и наподобява съвсем необикновено да бъдат привлечени още през януарския трансферен прозорец, като е по-вероятно това да се случи през лятото на 2022 година. Единствено Трипиър, за който се твърди, че желае да напусне Атлетико Мадрид, може да дойде на " Олд Трафорд " през зимата. Не е изключено в противоположна посока да поеме .
Източник: sportlive.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР