Мениджърът на Нотингам: Мидтиланд празнува прекалено рано и прекалено много
Мениджърът на Нотингам Форест - Витор Перейра се учудва, че футболистите на Мидтиланд са се радвали по този начин през вчерашния ден, все едно са отстранили тима му, а в действителност са спечелили само първия мач и то единствено с 1:0.
Втората осминафинална среща от опълчването в шампионата Лига Европа ще се играе на 19-и март (четвъртък) на стадиона в датския град Хернинг.
Срещата в огромни моменти беше позиционна и без заостреност в офанзива, а въпреки и да владееха топката повече, домакините от Нотингам по този начин и не съумяха да основат серия от рискови положения. Все отново вратарят на датчаните Елиас Рафн Олафсон отби удари на Омари Хътчинсън и два пъти на Елиът Андерсън. И до момента в който играчите на Перейра нямаха нужната заостреност в предни позиции, то кореецът Чо Ге-сун с глава вкара след центриране на Осман Диао в една от дребното обстановки пред Матс Селс.
След мача тимът на Мидтиланд отиде да чества с почитателите си в продължение на няколко минути, преди празненствата да продължат в съблекалнята със мощна музика.
" В последна сметка те сътвориха две положения и вкараха един гол. На полувремето сме, Мидтиланд честват прекомерно рано и прекомерно доста. Все едно са приключили мача през днешния ден, само че той не е завършил.
Сега е време да се възстановим физически и душевен, тъй като това ще бъде ново предизвикателство за нас, а по-късно ще забележим какво ще създадем във втория мач. Не мога да кажа на моите играчи, че не направиха всичко, с цел да завоюват мача, тъй като те го направиха. Те пробваха всичко, с цел да вкарат. Ние опитахме 22 удара към вратата.
Разбира се, че съм отчаян. Като имам поради къде стигнахме в шампионата Лига Европа, и равенството нямаше да ми хареса. Но да загубим, това в действителност е грубо. Жесток ден, сложен за приемане ден. Но е най-важното в този момент да запазим духа, да се възстановим ментално и да минем към идващите ни срещи ", сподели Перейра.
Всички резултати и голмайстори от първите 1/8-финали в Лига Европа
Получиха се забавни двубои
Втората осминафинална среща от опълчването в шампионата Лига Европа ще се играе на 19-и март (четвъртък) на стадиона в датския град Хернинг.
Срещата в огромни моменти беше позиционна и без заостреност в офанзива, а въпреки и да владееха топката повече, домакините от Нотингам по този начин и не съумяха да основат серия от рискови положения. Все отново вратарят на датчаните Елиас Рафн Олафсон отби удари на Омари Хътчинсън и два пъти на Елиът Андерсън. И до момента в който играчите на Перейра нямаха нужната заостреност в предни позиции, то кореецът Чо Ге-сун с глава вкара след центриране на Осман Диао в една от дребното обстановки пред Матс Селс.
След мача тимът на Мидтиланд отиде да чества с почитателите си в продължение на няколко минути, преди празненствата да продължат в съблекалнята със мощна музика.
" В последна сметка те сътвориха две положения и вкараха един гол. На полувремето сме, Мидтиланд честват прекомерно рано и прекомерно доста. Все едно са приключили мача през днешния ден, само че той не е завършил.
Сега е време да се възстановим физически и душевен, тъй като това ще бъде ново предизвикателство за нас, а по-късно ще забележим какво ще създадем във втория мач. Не мога да кажа на моите играчи, че не направиха всичко, с цел да завоюват мача, тъй като те го направиха. Те пробваха всичко, с цел да вкарат. Ние опитахме 22 удара към вратата.
Разбира се, че съм отчаян. Като имам поради къде стигнахме в шампионата Лига Европа, и равенството нямаше да ми хареса. Но да загубим, това в действителност е грубо. Жесток ден, сложен за приемане ден. Но е най-важното в този момент да запазим духа, да се възстановим ментално и да минем към идващите ни срещи ", сподели Перейра.
Всички резултати и голмайстори от първите 1/8-финали в Лига Европа
Получиха се забавни двубои
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




