Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг обобщи мача със

...

Тен Хаг след 2:2 със Севиля: Това е лош късмет

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик загар Хаг заключи мача със Севиля.

Отборите приключиха наедно в първи мач от 1/4-финалите на Лига Европа (2:2).

" Мачът беше в нашите ръце. Водехме с 2:0 и трябваше да вкараме третия и четвъртия гол. Резултатът от мача зависеше напълно от нас, само че имахме няколко неприятни момента с травми.

Трябваше да създадем някои смени заради травми, като да вземем за пример [замяната] на Рафа [Рафаел Варан] на полувремето. Също по този начин трябваше да сменим Антони Марсиал, защото това беше първият му старт след завръщането му.
 Ерик загар Хаг: Или ще бъдем съсредоточени, или Севиля ще ни накаже

Ще работим като колектив, тъй като има още накъде да се подобряваме, споделя той

Трябваше да сменяем Антъни и Бруно Фернандес, тъй като имаха жълти картони. Така че трябваше да създадем няколко смени. След това загубихме надзор в несъответствуващия миг и загубихме схващане.

След това имахме още един неприятен миг с Лисандро Мартинес и започнахме да играем с 10 индивида и по-късно допуснахме втори автогол.

Това е неприятен шанс и би трябвало да се примирим с него ", сподели Тен Хаг.