Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола настоява, че все още

...
Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола настоява, че все още
Коментари Харесай

Гуардиола: Нищо не е решено

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола упорства, че към момента нищо в борбата за купата в Премиър лийг не е завършило, макар че първенците през седмицата разрушиха водача Арсенал, а в неделя могат да излязат на върха във краткотрайното класиране, в случай че победят Фулъм.

„ След мача с Арсенал всичко е обикновено. Не сме правили нищо изключително. Направихме една възстановителна подготовка, а през днешния ден е почивният ни ден. Подготвяме се за Фулъм. Те са извънреден тим, който има ясно построен модел на игра, тъй като са дружно от няколко години. Александър Митрович, който няма да може да играе, е доста значим, само че също така те са добре проведен тим. Трябва да бъдем нападателни.

Хората споделят, че всичко към този момент е свършило, само че не е по този начин. Имаме още седем мача. В тях всеки се бори за нещо. Видях какво стана, когато победихме на „ Емиратс “ и всички споделиха, че би трябвало да настигнем Арсенал, само че по-късно направихме еднакъв с Нотингам Форест. Нищо не е обезпечено.

Все още не съм възнамерявал нищо за мачовете с Реал Мадрид. Имам концепция, само че не съм мислил по-конкретно. Обикновено съм угрижен за идващия мач.

Нейтън Аке е по-добре, само че към момента не е упражнявал с тима “, съобщи Гуардиола на днешната си конференция.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР