Мениджърът на Кристъл Палас Рой Ходжсън може да е останал

...

Съдията от Висшата лига избухна в смях, след като СЛУЧАЙНО показа червен картон на играча

Мениджърът на Кристъл Палас Рой Ходжсън може да е останал сърдит на длъжностните лица, откакто тимът му беше надвит от Челси, само че имаше най-малко един съдийски миг, който накара всички да се смеят.

Домакините надвиха с 2-1, защото Нони Мадуеке означи надвит гол в 89-ата минута от дузпа. Това пристигна, откакто VAR реши, че Еберечи Езе е фаулирал национала на Англия до 21 години в зоната, апел, към който Ходжсън беше остро подложен на критика на конференцията си след мача.

И той щеше да бъде по-ядосан. въпреки всичко реферът Майкъл Солсбъри не обърна комично червен картон на един от своите играчи. През второто полувреме бранителят на Палас удари петите на Кристофър Нкунку откъм гърба, когато френският нападател проби нагоре.

Американецът не беше предупреждаван преди този момент в играта, само че сърцето му щеше да е в устата му, когато погледна към съдията, който извади червен картон от джоба му. Преди обаче да успее да го размаха, Солсбъри осъзна грешката си.