Мениджърът на Челси нямаше повод за радост след загубата с

...

Потър: Направихме твърде много грешки

Мениджърът на Челси нямаше мотив за наслада след загубата с 0:1 от Нюкасъл. Това бе трета поредна загуба за " сините " във всички шампионати и по всичко проличава, че тимът се намира в рецесия. Специалистът съобщи, че причина за провалянето са прекомерно многото неточности от страна на неговите играчи, както и травмите при започване на мача.

" Мачът не стартира добре и загубихме рано Лофтъс-Чийк. Аспиликуета също имаше проблем и го замених на полувремето. Направихме прекалено много непредизвикани неточности. Успяхме да се съвземем, само че ни липсваше нещо малко. Нюкасъл играе доста решително. Вижда се огромна разлика в тима. През второто полувреме изравнихме играта, а Конър Галахър имаше добра опция, само че по-късно ни означиха. Те ни сложиха напрегнат с огромния интензитет в играта им. През второто полувреме завоюваха средата на терена, където ни липсваше още един човек. След като получихме гол реагирахме добре и опитахме да се върнем в мача, само че малко не ни доближи. Трябваше да създадем повече, с цел да заслужим нещо от този дуел. Това бе равносилен мач с малко положения ", счита Потър.

Снимки: Imago