Мениджърът на активите от 1,3 т. себе си като финансов

...
Мениджърът на активите от 1,3 т. себе си като финансов
Коментари Харесай

PGIM става най-новият мениджър на активи в САЩ, за да отвори офиса на Абу Даби

Мениджърът на активите от 1,3 т. себе си като финансов център, който да съперничи на прилежащия Дубай.

Ръката на застрахователя, изброени в Ню Йорк, Prudential Financial разгласи в четвъртък, че отваря офис в Глобалния пазарен център на Абу Даби, първият му в средата в средата в средата Изток.

В града са основани редица хедж фондове и фамилни офиси на милиардерите, които са дом на държавни фондове за благосъстояние, в това число съвсем 1TN Инвестиционния орган на Абу Даби.  

Ръководителят на пазара на Abu Dhabi Global Market Arvind Ramamurthy съобщи, че идването на PGIM ще „ укрепи позицията на ADGM “.

Новият началник на Близкия изток на PGIM Мохамед Абдулмалек съобщи, че този ход „ акцентира непрекъснатата ни отдаденост на наличието ни в ОАЕ и ангажираността ни към Близкия изток “ и той разказа Абу Даби като основен пазар на PGIM. Мениджърът на активите съобщи, че е обезпечил лиценз за работа в ADGM.

„ Суверенните средства за благосъстояние в Близкия Изток...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР